Khamis, 11 Februari 2016

SELAMAT TINGGAL JENTAYU


Assalamualaikum dan salam sejahtera korang..

wahh,, dah lame Panda xupdate entry baru kan..
bzy laa sejak keje dekat Jentayu nii..
Lifeless sikit.. keluar pagi balik malam..
tp mmg rasa nikmat keje tu bila dapat gaji.. huhu

skrg ni Panda dan berenti keje..
dapat sambung blaja..
Kursus BI dekat Kolej Alpha, Seremban..
so, lepas ni pon kureng jugaklah entry panda..
sbb xbawak lappy pon pegi sana.. 
tgoklahh  nanti kalau dpt curi2 sape2 
punya lappy dpt lah update story dekat sana plak kan.. hehehe

okayy,, doakan Panda berjaya lahh study dekat sana..
doakan segalanya dipermudah..
doakan supaya Panda xmalas2 dekat sana.. huhuh.. 
tataa.. 
^_^
Catat Ulasan